уторак, 23. јануар 2018.

АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ТРИ МЕДАЉЕ НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА

АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ТРИ МЕДАЉЕ НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА са http://ift.tt/2n1b9TE У недељу је у Београду у атлетској дворани одржано отворено првенство Београда за млађе пионире/ке. Атлетски клуб „Јасеница“ је представљало 6 такмичара и освојене су три медаље, 2 златне и једна бронзана, једно 4. место и оборена су 4 лична рекорда. Златне медаље су освојили: Бранко Басарић у дисциплини 800 метара са резултатом 2:25 минута … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
У недељу је у Београду у атлетској дворани одржано отворено првенство Београда за млађе пионире/ке. Атлетски клуб „Јасеница“ је представљало 6 такмичара и освојен...