среда, 14. март 2018.

КАРАТИСТИ МИЛИЦЕ НОВКОВИЋ ОСВОЈИЛИ 15 МЕДАЉА НА ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА

КАРАТИСТИ МИЛИЦЕ НОВКОВИЋ ОСВОЈИЛИ 15 МЕДАЉА НА ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА са http://ift.tt/2HxQxdA Минулог викенда на Новом Београду, одржано је Карате првенство Београда за полетарце, пионире и наде. Миличиних 12 спартанаца успело је да освоји 15 медаља, од тога 8 златних, 5 сребрних и 2 бронзане медаље и тиме се квалификовали за државно првенство Србије које их очекује 31.03. и 01.04. Златне медаље: Александра Петровић кате е класа … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Минулог викенда на Новом Београду, одржано је Карате првенство Београда за полетарце, пионире и наде. Миличиних 12 спартанаца успело је да освоји 15 медаља, од тога 8 з...