четвртак, 17. мај 2018.

ОДЛИЧАН УСПЕХ ВЕЉКА КРЕМИЋА УЧЕНИКА ОШ „ОЛГА МИЛОШЕВИЋ“ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ У АТЛЕТИЦИ

ОДЛИЧАН УСПЕХ ВЕЉКА КРЕМИЋА УЧЕНИКА ОШ „ОЛГА МИЛОШЕВИЋ“ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ У АТЛЕТИЦИ са https://ift.tt/2k715GR На Државном првенству у атлетици у Новом Пазару, ученик шестог разреда ОШ „Олга Милошевић“, Вељко Кремић заузео је 5. место у дисциплини бацање кугле. Без обзира на то што није освојио медаљу школа је поносна на чињеницу да је он у првих пет ученика у држави у овој дисциплини. Ово је свакако велики успех за … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
На Државном првенству у атлетици у Новом Пазару, ученик шестог разреда ОШ „Олга Милошевић“, Вељко Кремић заузео је 5. место у дисциплини бацање кугле. Без обзира на ...