недеља, 8. јул 2018.

Каратисткиња „Гоше“ Ана Нијемчевић освојила бронзу на Светском купу у Умагу

Каратисткиња „Гоше“ Ана Нијемчевић освојила бронзу на Светском купу у Умагу byadmin На Светском карате купу за младе, који је одржан у Умагу, такмичарка КК „Гоша“ из Смедеревске Паланке и једина представница Србије, Ана Нијемчевић, остварила је фантастичан успех освојивши бронзану медаљу у борбама, у категорији У-14 +47. Млада Паланчанка је у шест борби остварила пет победа и само један пораз и тако постигла највећи успех у историји Карате клуба „Гоша“. ШУМАДИЈСКЕ ВЕСТИ #Шумадија #Шумадијскевести #вести #News
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Спорт  Каратисткиња „Гоше“ Ана Нијемчевић освојила бронзу на Светском купу у Умагу 8. јула 2018.8. јула 2018. admin 0 Comments На Светском карате купу за младе, који је одржан у ....