среда, 31. мај 2017.

Секси медвед плеше у руској тајги

Секси медвед плеше у руској тајги са http://ift.tt/2rp1DfY Мрки медвед Ферапонт из природног резервата у Свердловску, изводи атрактивни плес уз дрво. Гледајте и учите! #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬ #спутник #свет
from Паланка Паланка на вези
Линк стране http://ift.tt/1Lvw1r4
http://ift.tt/2rp1DfY
via IFTTT
 

Нема коментара:

Постави коментар