Бошко Обрадовић: СНС нема своје кадрове, па поставља кадрове бившег режима „Синиша Мали је симбол оног о чему ми причамо – да се ништа није променило и да су на власти и даље кадрови из времена власти Демократске странке“ – рекао је Обрадовић, говорећи о предлогу да Синиша Мали постане министар финансија. Бошко Обрадовић, ПГ Двери, 3. део, Петнаеста посебна седница Народне скупштине Републике Србије у Једанаестом сазиву 28.05.2018. (III) https://ift.tt/1rMQyM6 https://ift.tt/2GZ52WR #СмедеревскаПаланка #Србија #вести #новости #Паланка #Serbia #news #Palanka #Гугл+
from Паланка Паланка на вези
Линк стране http://www.facebook.com/pages/p/728248087319888
https://plus.google.com/113026189826710502526/posts/VhBY5am1UB3
via IFTTT
Бошко Обрадовић: СНС нема своје кадрове, па поставља кадрове бившег режима „Синиша Мали је симбол оног о чему ми причамо – да се ништа није променило и ... - Милан «Па...
Нема коментара:
Постави коментар