понедељак, 17. септембар 2018.

АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ТРИ МЕДАЉЕ У КРУШЕВЦУ

АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ТРИ МЕДАЉЕ У КРУШЕВЦУ са https://ift.tt/2NiG4tB На Првенству Атлетског савеза Централне Србије и квалификација КУП-а Србије за пионире у Крушевцу у организацији А.К. Крушевац и АСЦС, Атлетски клуб Јасеница је освојио три медаље. 1. место освојила је Маја Вићентијевић у дисциплини 80 мет.с препонама резултатом 13.18 сек. Женска штафета 4 x100мет. освојила је друго место, док је мушка штафета освојила 3.место. … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
На Првенству Атлетског савеза Централне Србије и квалификација КУП-а Србије за пионире у Крушевцу у организацији А.К. Крушевац и АСЦС, Атлетски клуб Јасеница је осв...