недеља, 9. децембар 2018.

АНА НИЈЕМЧЕВИЋ ОСВОЈИЛА СРЕБРО НА КАРАТЕ ТУРНИРУ У ТРБОВЉУ

АНА НИЈЕМЧЕВИЋ ОСВОЈИЛА СРЕБРО НА КАРАТЕ ТУРНИРУ У ТРБОВЉУ са https://ift.tt/2QB2EPh У суботу 8. децембра, у Трбовљу је одржан Међународни караре турнир “ТРБОВЉЕ ОПЕН” 2018. Учествовало је преко 600 такмичара. Најуспешнија такмичарка Карате клуба “Гоша” Ана Нијемчевић је освојила сребрну медаљу.Тако је заокружена најуспешнија њена година где је освојила у борбама Државно првенство, Државни куп, Балканско првенство 3 место на Светском купу у Умагу. У катама … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
У суботу 8. децембра, у Трбовљу је одржан Међународни караре турнир “ТРБОВЉЕ ОПЕН” 2018. Учествовало је преко 600 такмичара. Најуспешнија такмичарка Карате клуба “Гош...