субота, 2. март 2019.

СПАРТАНЦИ МИЛИЦЕ НОВКОВИЋ ОСВОЈИЛИ 21 МЕДАЉУ НА КАРАТЕ ТУРНИРУ У БЕОГРАДУ

СПАРТАНЦИ МИЛИЦЕ НОВКОВИЋ ОСВОЈИЛИ 21 МЕДАЉУ НА КАРАТЕ ТУРНИРУ У БЕОГРАДУ са https://ift.tt/2Ui7G1p На Меморијалном турниру Душан Ракић Брајан, „Трофеј Звездаре“, учествовало је преко 300 такмичара из Црне Горе и Србије. 19 Спартанаца које тренира Милица Новковић освојило је 21. медаљу, од тога 14 златних, 4 сребрне и 3 бронзане медаље. Заузели су 2.место у катама, борбама и у генералном пласману, одмах иза карате клуба „Будућност“ из Подгорице. … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
На Меморијалном турниру Душан Ракић Брајан, „Трофеј Звездаре“, учествовало је преко 300 такмичара из Црне Горе и Србије. 19 Спартанаца које тренира Милица Новковић о...