среда, 20. март 2019.

ДЕВЕТА СЕДНИЦА СО СМЕД ПАЛАНКА ЗАКАЗАНА ЗА ПЕТАК 22. МАРТ

ДЕВЕТА СЕДНИЦА СО СМЕД ПАЛАНКА ЗАКАЗАНА ЗА ПЕТАК 22. МАРТ са https://ift.tt/2HMBkJ3 Родољуб Станимировић, заменик председника СО Смедеревска Паланка, заказао је девету седницу локалног парламента за петак, 22. март, са почетком у 10 часова. Пред одборницима ће се на дневном реду наћи 25 тачака за разматрање и евентуално усвајање. #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
Линк стране http://www.facebook.com/pages/p/728248087319888
http://palankadanas.com/deveta-sednica-so-smed-palanka-zakazana-za-petak-22-mart/
via IFTTT
Родољуб Станимировић, заменик председника СО Смедеревска Паланка, заказао је девету седницу локалног парламента за петак, 22. март, са почетком у 10 часова. Пред одбо....

Нема коментара:

Постави коментар