понедељак, 18. март 2019.

ПРЕГРШТ МЕДАЉА ЗА БОРЦЕ ПАЛАНАЧКЕ ММА АКАДЕМИЈЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ У ВРБАСУ

ПРЕГРШТ МЕДАЉА ЗА БОРЦЕ ПАЛАНАЧКЕ ММА АКАДЕМИЈЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ У ВРБАСУ са https://ift.tt/2TdUb1F Борци Паланачке ММА Академије су на Првенству Србије у Врбасу остварили одличне резултате. Анастасија Николић је у пионирској конкуренцији освојила прво место, Пајо Вукчевић је освојио сребрну медаљу у категорији + 93 кг, Василије Вељић је такође узео сребро у категорији до 60 кг, Немања Јовичић се окитио бронзом у категорији до 62 кг и … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Борци Паланачке ММА Академије су на Првенству Србије у Врбасу остварили одличне резултате. Анастасија Николић је у пионирској конкуренцији освојила прво место, Па...