среда, 10. април 2019.

(ВИДЕО) ФУДБАЛЕРИ СМЕДЕРЕВА ПОБЕДИЛИ ЈАСЕНИЦУ У ФИНАЛУ КУПА ПОДУНАВСКОГ ОКРУГА

(ВИДЕО) ФУДБАЛЕРИ СМЕДЕРЕВА ПОБЕДИЛИ ЈАСЕНИЦУ У ФИНАЛУ КУПА ПОДУНАВСКОГ ОКРУГА са http://bit.ly/2Ggg0u7 У финалном мечу Купа Подунавског округа на Градском стадиону у Смедеревској Паланци, фудбалери Смедерева су савладали домаћина екипу Јасенице резултатом 5:1. Млађа и физички слабија екипа Јасенице је успела да парира српсколигашу Смедереву само у првом полувремену док су у другом полувремену гости показали да су искуснија и спремнија екипа тако да су заслужено освојили … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
У финалном мечу Купа Подунавског округа на Градском стадиону у Смедеревској Паланци, фудбалери Смедерева су савладали домаћина екипу Јасенице резултатом 5:1. Млађа...