четвртак, 4. април 2019.

Паланчанка Ивана Ђурић освојила златну медаљу на Првенству Србије у бацању копља

Паланчанка Ивана Ђурић освојила златну медаљу на Првенству Србије у бацању копља byadmin Такмичарка АК „Јасеница“ из Смедеревске Паланке, Ивана Ђурић, освојила је златну медаљу у бацању копља на Првенству Србије у сениорској конкуренцији, које је одржано у Сремској Митровици. Млада Паланчанка је бацила копље тежине 600 грама на даљину 48,98 метара што је и више него што је било потребно за учешће на Првенству Европе за јуниорке, које ће се одржати у Шведској, од 18. до 21. јула. ШУМАДИЈСКЕ ВЕСТИ #Шумадија #Шумадијскевести #вести #News
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Спорт  Паланчанка Ивана Ђурић освојила златну медаљу на Првенству Србије у бацању копља 4. априла 2019.4. априла 2019. admin 0 Comments Такмичарка АК „Јасеница“ из Смедеревске ...