уторак, 28. мај 2019.

МИЛИНКОВИЋ ОСВОЈИО ЗЛАТО И ДВА СРЕБРА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА ВЕТЕРАНЕ

МИЛИНКОВИЋ ОСВОЈИО ЗЛАТО И ДВА СРЕБРА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА ВЕТЕРАНЕ са http://bit.ly/2K6MnxH Ненад Милинковић, члан и тренер Атлетског клуба „Елит“ у Смедеревској Паланци, освојио је на Државном Првенству за ветеране М 45 у Београду(25.5.2019) златну медаљу у бацању копља , бацању кугле сребрну медаљу и у скоку удаљ сребрну медаљу.Такмичење је одржано на спортском стадиону Kошутњак, које је изабрано за предстојећу ветеранску Балканијаду која ће се одржати … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬ Твитер: @palankaonline
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Ненад Милинковић, члан и тренер Атлетског клуба „Елит“ у Смедеревској Паланци, освојио је на Државном Првенству за ветеране М 45 у Београду(25.5.2019) златну медаљу у ба...