среда, 7. август 2019.

(ВИДЕО) СНИМАК ФИНАЛНОГ МЕЧА ТУРНИРА „ПАЛАНКА ВОЛИ 3X3“ ИЗМЕЂУ „АРМАГЕДОНА“ И „БРОКСА“

(ВИДЕО) СНИМАК ФИНАЛНОГ МЕЧА ТУРНИРА „ПАЛАНКА ВОЛИ 3X3“ ИЗМЕЂУ „АРМАГЕДОНА“ И „БРОКСА“ са https://ift.tt/2Kkunzv Сјајна екипа „Армагедона“ савладала је екипу „Брокса“ са 21:17 и освојила победничку награду од 100.000 динара и пехар на професионалном турниру у баскету „Паланка воли 3×3″, под патронатом Kошаркашког савеза Србије и асоцијације “ 3×3 Србија“. Финални меч је због кише уместо у дворишту Паланачке гимназије одржан у хали ОШ „Вук Караџић“. То није умањило … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬ Твитер: @palankaonline
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Сјајна екипа „Армагедона“ савладала је екипу „Брокса“ са 21:17 и освојила победничку награду од 100.000 динара и пехар на професионалном турниру у баскету „Паланка в....