понедељак, 16. септембар 2019.

СТРЕЉАЧКА ДРУЖИНА „СТАНОЈЕ ГЛАВАШ“ ОСВОЈИЛА ДВЕ МЕДАЉЕ НА РЕПУБЛИЧКИМ ОЛИМПИЈСКИМ СЕОСКИМ ИГРАМА У БОЉЕВЦУ

СТРЕЉАЧКА ДРУЖИНА „СТАНОЈЕ ГЛАВАШ“ ОСВОЈИЛА ДВЕ МЕДАЉЕ НА РЕПУБЛИЧКИМ ОЛИМПИЈСКИМ СЕОСКИМ ИГРАМА У БОЉЕВЦУ са https://ift.tt/304szU2 Стрељачка дружина „Станоје Главаш“ из Глибовца је постигла одличан успех на Сеоским олимпијским играма у Бољевцу, које су одржане 14. септембра. Мушка екипа је освојила прво место екипно док је женска екипа освојила друго место. У појединачној конкуренцији је Дејан Тодоровић освојио златну медаљу. Остале резултате очекујемо. #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬ Твитер: @palankaonline