уторак, 9. октобар 2018.

(ВИДЕО) МЛАДОСТ БОЉА ОД ПРВОЛИГАША МЕТАЛЦА У КУПУ СРБИЈЕ

(ВИДЕО) МЛАДОСТ БОЉА ОД ПРВОЛИГАША МЕТАЛЦА У КУПУ СРБИЈЕ са https://ift.tt/2EiU2Yi Кошаркаши Младости су вечерас у хали ОШ „Вук Караџић“ савладали прволигаша из Ваљева екипу Металца у КУП – у Србије резултатом 76:72 (16:20, 17:18, 24:8, 19:26). Прво полувреме је припало гостујућој екипи, док је трећа четвртина, коју су домаћини добили са 24:8, очигледно била пресудна за исход утакмице. У последњој четвртини Металац је одиграо пресинг … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Кошаркаши Младости су вечерас у хали ОШ „Вук Караџић“ савладали прволигаша из Ваљева екипу Металца у КУП – у Србије резултатом 76:72 (16:20, 17:18, 24:8, 19:26). Прво полувреме ....