понедељак, 27. мај 2019.

ТАМАРА ИВКОВИЋ ОСВОЈИЛА БРОНЗУ У ТРОБОЈУ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ

ТАМАРА ИВКОВИЋ ОСВОЈИЛА БРОНЗУ У ТРОБОЈУ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ са http://bit.ly/2XdLUO8 Тамара Ивковић члан Атлетског клуба „Елит“ из Смедеревске Паланке освојила је данас бронзану медаљу и треће место у Сремској Митровици на Првенству Србије у вишебоју (тробој),уз три лична рекорда на 60м и истрчаних 8.73 (8.92),скок у даљ 5.00 м(8.96) и бацање кугле 11.82м (11.18 м), освојила рекордних 2291 бод (2070) и тиме потврдила да је … Nastaviti čitanje #‎СмедеревскаПаланка‬ ‪#‎Србија‬ ‪#‎вести‬ ‪#‎новости‬ ‪#‎Паланка‬ ‪#‎Serbia‬ ‪#‎news‬ ‪#‎Palanka‬ Твитер: @palankaonline
from Паланка Паланка на вези
via IFTTT
Тамара Ивковић члан Атлетског клуба „Елит“ из Смедеревске Паланке освојила је данас бронзану медаљу и треће место у Сремској Митровици на Првенству Србије у више...